Prawo spółekDzięki bogatemu doświadczeniu
i znajomości realiów polskiej gospodarki zaoferujemy optymalne rozwiązania prawne.

Prawo PodatkoweSzerokie i kompleksowe doradztwo w zakresie prawa podatkowego dla firm działających na rynku międzynarodowym.

Księgowość Pełna obsługa rachunkowa, podatkowa oraz rozliczenia ZUS firm. Rzetelnie i terminowo.

Kadry i płace Kompleksowa obsługa spraw pracowniczych i zarządzanie kadrami.

Prawo Handlowe Doradztwo w zakresie uruchamiania i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych formach prawnych.

WITAMY W MD PARTNERS

W Europie dwudziestego pierwszego wieku, zarówno życie społeczne, jak i działalność gospodarcza często wychodzi poza granice państwa. Nieodzownym elementem rzeczywistości stały się kontakty z innymi językami i systemami prawnymi. Unia Europejska łączy organizmy państwowe regulując istotne sfery życia, tworząc jednocześnie możliwości intensywnego kontaktu między kulturami i państwami. W stosunkach międzynarodowych często potrzeba prawników, którzy znają zarówno obcy system prawa, jak i język, co pozwala prowadzić owocną działalność w wielu państwach.

Jesteśmy licencjonowanymi adwokatami z wieloletnim doświadczeniem. 

To co nas wyróżnia, to specjalizacja w doradztwie międzynarodowym oparta na znajomości nie tylko polskich przepisów prawnych. W językach polskim, włoskim, angielskim i francuskim świadczymy unikalne usługi w zakresie:

  • Prawa spółek.

  • Prawa cywilnego.

  • Prawa międzynarodowego prywatnego.

  • Podatków.

  • Cen transferowych.

  • Podatków międzynarodowych.

  • Księgowości kadr i płac.

Zespół Kancelarii tworzą adwokaci, doradcy podatkowi oraz aplikanci. Nasi pracownicy i współpracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorstw zdobyte w wiodących warszawskich kancelariach prawnych i firmach doradczych (w tym w tzw. Wielkiej Czwórce). Usługi z zakresu księgowości, kadr i płac świadczone są przez osoby mające odpowiednie uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dzięki doskonałej znajomości mechanizmów rynkowych i realiów polskiej gospodarki oferujemy indywidualne i elastyczne podejście do potrzeb i oczekiwań Klienta, z zachowaniem najwyższych standardów jakości obsługi. Jesteśmy członkami Polsko Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (AHK), współpracujemy aktywnie z Ambasadą Włoch w Warszawie, współorganizując międzynarodowe wydarzenia i oferując wsparcie merytoryczne. Członkowie zespołu współpracują z uniwersytetami w Catanii i Warszawie, mając niejednokrotnie zaszczyt prowadzić wykłady dla studentów.

tel: +48 22 119 33 57

info@md-partners.pl

Ul. Międzynarodowa 31 A lok. 32

fax: +48 22 119 33 57 

03-939 Warszawa

Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Nasz zespół jest do twojej dyspozycji.
Potrzebujesz pilnej porady skontaktuj się z nami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MD PARTNERS TAX AND LEGAL Sp.z.o.o.z siedzibą w Warszawie, Ul. Międzynarodowa 31 A lok. 32 w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Wyrażam zgodę na przedstawienie oferty Handlowe, telefonicznie lub poprzez e-mail